Jak korzystać z serwisu

Witamy na stronie poświęconej "Kwartalnikowi Trzeci Sektor”, naukowemu czasopismu zajmującemu się problematyką społeczeństwa obywatelskiego. Poniżej znajdują się informację, które pomogą skorzystać ze wszystkich udostępnionych zasobów i opcji.

1. Korzystanie z serwisu www.kwartalnik3sektor.pl jest bezpłatne, w przyszłości mogą pojawić się jednak opłaty za dostęp do niektórych artykułów publikowanych w "Kwartalniku Trzeci Sektor”.

2. Do korzystania z serwisu potrzebna jest dowolna przeglądarka internetowa (np. Internet Explorer, Mozilla, Chrome, Safari) oraz dostęp do Internetu.

3. Serwis jest platformą, na której zamieszczane są ważne informacje na temat "Kwartalnika Trzeci Sektor” – informacje o wydawcach, redakcji, Radzie Naukowej oraz wskazówki dla osób, które chciałyby publikować w piśmie swoje artykuły.

4. W serwisie znajdują się numery "Kwartalnika Trzeci Sektor” poczynając od numeru 41 (1/2018), czyli od pierwszego numeru wydawanego przez FAOO (Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich) i SGH (Szkołę Główną Handlową w Warszawie).

5. Użytkownicy/użytkowniczki mają możliwość przeglądania zawartości poszczególnych numerów („spisy treści”), informacji wstępnych o poszczególnych artykułach naukowych (abstrakty, słowa kluczowe) oraz pobrania pełnych wersji artykułów w formacie pdf.

6. Pobranie artykułu jest bezpłatne i nie ma limitu liczby pobranych artykułów.

7. Aby pobrać artykuł, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Zalogować się można albo w dowolnym momencie, korzystając z linku "Zaloguj się" w prawnym, górnym rogu strony, albo podczas pobierania wybranego artykułu.

8. Przed pierwszym zalogowaniem konieczne jest założenie konta – jest to proces bardzo prosty i niewymagający podawania zbędnych danych osobowych, a umożliwi pełne korzystanie z zasobów udostępnianych w serwisie www.kwartalnik3sektor.pl

0.052s / 5321.34 kB / 189 inc